Hlasovaní

Lenka Tarasidu (32)

Výživová poradkyně, která se snaží svým klientkám měnit život. Není nic důležitějšího než pochopení, jak funguje naše tělo a hubnutí nebo přibírání tak, aby se klientky cítily dobře. Je zastánkyní názoru, že ke štíhlé postavě je potřeba se projíst zdravou cestou a že nic není nemožné. Její profil @poradcevyziva, kam dává tipy a recepty, sleduje 12 tisíc followerů.

Barbora Brůnová (39)

Talentovaná ilustrátorka, která se s vlastním obdobím mateřství vyrovnává tak, že o něm kreslí komiksové vtipy. Miluje ji za to řada matek na Facebooku BBB ilustrace (17 tisíc fanoušků) i knižní čtenáři, protože z jejích příspěvků už vyšla i kniha. S nadsázkou řečeno – díky Báře klesají u matek počty případů depresí či násilných trestných činů páchaných na dětech.

Petra Š. Jirglová (34)

Mladá akční spisovatelka, která píše oblíbený blog TooSweetNoThings, má ráda život a není lhostejná k dění kolem sebe – v loňském roce vybojovala naději na lepší budoucnost pro malého chlapečka v motolské nemocnici, jehož osud jí zkrátka nebyl jedno... Rády by změnila systém, aby se podobné případy již nemohly opakovat. A nejen proto, že má sama dvouletého syna.

Kateřina Konstantinos Panou (46)

Získala ocenění Magnesia blog roku 2022 za svůj facebookový zápisník Řecké štěstí. Procestovala skoro celou Evropu, aby zjistila, že všude je chleba o dvou kůrkách. Jenže láska je láska, a tak se natrvalo usadila v Řecku. Její čtyřčlenná rodina se rozrostla nejen o dvě děti v pěstounské péči, ale i o tchána s tchýní. Život v malém přímořském městečku Parga začal na plné obrátky. Blog byl nejdříve určitou terapií, jak reagovat na různé komické či dramatické situace. Nyní už ale představuje mnohem víc. Je to láska k Řecku, k historii i obyčejnému životu.

Aneta Kubalová (29)

Aktivní maminka pod profilem fitanet.cz inspiruje a motivuje ženy ke zdravému životnímu stylu. Ráda by ženám, zejména maminkám, ukázala, že lze věnovat čas i sobě a začít na sobě pracovat. Zdravému životnímu stylu se věnuje přes pět let, momentálně je na mateřské dovolené. Po porodu začala sdílet proměnu svého těla a každý den sdílí na instagramu motivační stories a příspěvky.

Karolína Meixnerová (29)

Rozšiřuje povědomí o české literární klasice a ukazuje, že klasická literatura není nudná. Zajímavě podává i fakta o literárních osobnostech. Její profil na instagramu @cojezoe_ sleduje téměř 32 tisíc lidí – kromě toho, že je poučný, je totiž i velmi zábavný.

Kristýna Zemánková (24)

Za velmi krátkou dobu dosáhla tato mladá influencerka extrémních výsledků. Její profil na instagramu @kikinkazemankova má pozitivní vliv jak na starší, tak i mladší generaci. Nejde „jen“ o vaření, ale i o ukázku reality v běžném životě, o přístup k jídlu s láskou... Její styl humoru a vyjadřování se je hlavní gró jejího profilu. Za necelý rok už má přes 22 tisíc sledujících.